4 Kasım 2013 Pazartesi

Ne cok şey değişmiş, not edelim.

Uzuun süredir ara verdiğim bloğuma tekrar yazma kararına beni iten eski yazdıklarımı okuduğumda ya ne de güzel olmuş da bunları yazmışım ,şimdi de fırsat buldukça karalayım bişeyler yarına hatıra kalsın düşüncesi oldu. bundan sebep, öncelikle bizde neler değişmiş bi bakalım. çok şey değişti valla ,bir kere bloğumuzun isim babası Ahmet selimin bir de Rukiye elif
isminde bir kardeşi oldu. kendisi şu an 20 aylık bir minnak. Ahmet selim paşa okula başladı, sesler harfler boğuşuyor yavrum.
ee ben de boş durmadım tabi ,tekrar universite sınavına girdim ve şu an İngilizce öğretmenliği ikinci sınıfta okuyorum. araya bir de yüksek lisans denemesi yaptım ama bu öğretmenlik olunca hemen bırakdım ,hiç zor olmadı :)
 tabi ki en büyük değişiklik babamızdan geldi ,kendisinin tayini çıktı ve biz 10 yıla yakındır yaşadığımız İstanbul'dan Ankara ya göç ediverdik. benim universite dışında Ankara ya tayinimizin çıkması öncelikle Ahmet selim ve benim için süper oldu. iki kızkardeşi Ankara'da olan ben gurbetten memlekete gelmiş gibi oldum. bize iyi geldi Ankara. Ankara'nın en iyi yanı İstanbul'a dönüş demiş bir yazarımız ama ben şimdiki İstanbul'u görse tersini bile söyleyebilir diyebilirim. Ankara bizim gibi çocuklu insanlar için biçilmiş kaftan. her yer site her yer park vs.. evet İstanbul'un havası büyüsü bambaşka ama yaşamak çoook zahmetli.

e şimdilik bu kadar günlük ,tez zamanda fotolar da yükleyeceğim sana inşallah.
selamlar

Hiç yorum yok: